Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"
вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, vsp.ztefk@gmail.com
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович
Вибрати дату
Друкувати розкладРозклад занять на 30.05.2024
Чергова група: РБ-1
Черговий викладач: Федорчук Н.П.
Група | І пара 8:45–10:05 | ІІ пара 10:15–11:35 | ІІІ пара 12:05–13:25 | ІV пара 13:35–14:55 | V пара 15:05–16:25 | VI пара 16:35–17:55 |
---|---|---|---|---|---|---|
ВХП-16 | Технологічна практика | |||||
ВХП-17 | Технологічна практика | - | ||||
ВХП-18 | - | - | - | - | ||
ВХП - 19 | 1 Технологія виробництва к/п Павлюк | 1 Технологія виробництва к/п Павлюк | 1 Технологія виробництва к/п Павлюк | 1 Технологія виробництва к/п Павлюк | 29 ЗАЛІК Технологія виробництва к/п Павлюк | |
ВХП - 20 | 32 Історія України Кондратюк | 42 Укр.літ Гончарук | с/з Фіз.культура Ковба | 10 Математика Ашихміна | ||
ТКД-38, ТКЛ-2 | Технологічна практика | |||||
ТМС-14 | Технологічна практика | |||||
ТМС- 15 | Технологічна практика | |||||
МД-8 | Технологічна практика | - | ||||
ІДП-12 | Технологічна практика | - | ||||
ТКД-39, ТКЛ-3 | - | - | - | |||
ТМС-16 | - | - | - | |||
ТМС - 17 | - | - | - | - | ||
МД-9 | - | - | - | |||
ІДП-14 | - | - | - | |||
ТКД - 40 | 40 Фізика Луцик | 48 Укр.мова Шевцова | 46 Інформатика Мельник | - | ||
ТКЛ - 4 | - | 43 Історія України Панченко | 51 Хімія Федорчук | 41 Фізика + ЗАЛІК Луцик | ||
ТМС - 18 | 50 Біологія Котенко | 10 Математика Ашихміна | с/з Фіз.культура Кухар | - | ||
МД - 10 | 30 Захист України Батеньков | 50 Біологія + ЗАЛІК Котенко | 12 Історія України Махорін | - | ||
ІДП - 15 | 51 Хімія Федорчук | 21 Інформатика (ПО) Зінченко | 50 Біологія Котенко | 30 Захист України Батеньков | ||
П-14 | Технологічна практика | |||||
П-15 | Технологічна практика | |||||
П-16 | - | - | - | - | ||
П-18 | - | - | - | - | ||
П-19 | - | - | - | - | ||
П-20 | - | - | - | - | ||
П - 21 | - | 40 Математика Луцик | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | 50 Географія Котенко | ||
П - 22 | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | с/з Фіз.культура Атаманська | 41 Математика Луцик | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | ||
РО-8 | Професійна практика | |||||
ТО-10 | -Виробнича практика | |||||
РО-9, ТО-12 | - | - | - | - | ||
ІТ-1, ТО-13 | 10 Основи економ.теорії Перішко | 41 Фізика Мудра | 11 Захист України Нагорний | - | ||
ГРС - 1 | 46/0 Інформатика Васількова | с/з Фіз.культура Ступаков | 10 Математика Ашихміна | 42 Укр.мова Шевцова | 0/46 Інформатика Пашкевич | |
РБ- 1 | 11 Захист України Нагорний | с/з Фіз.культура Ковба | 56 Зарубіжна література Рудюк | - | ||
ФКС - 1 | - | - | - | - | ||
ФКС - 2 | 12 Історія України Махорін | 11 Захист України Нагорний | 21 Основи економ.теорії Перішко | - | ||
ЕФ-3 (ФК-8, ЕП-12, ОД-12) | Технологічна практика | |||||
ЕФ-4 (ФК-9, ЕПОД-14) | ФК-9 ауд.21 Навчальна практика Доманчук | ФК-9 ауд.21 Навчальна практика Доманчук ЕП-14 ауд.57 Навчальна практика Протасов | ЕП-14 ауд.57 Навчальна практика Протасов ОД-14 ауд.22 Навчальна практика Маліновська | ОД-14 ауд.22 Навчальна практика Маліновська | ||
ФК- 10 | 41 Фізика Мудра | 12 Історія України Махорін | 42 Укр.літ Варьоха | - | ||
ЕПОД-15 | - | 59/55 Іноз.мова Грановська/Півень | 30 Захист України Батеньков | 12 Історія України Махорін | ||
МН-1 | Навчальна практика | - | ||||
МН -2 | - | 30 Захист України Батеньков | 59/55 Іноз.мова Грановська/Півень | 48 Укр.мова (ПО) Варьоха | ||
ЗВХП- 9с | - | - | - | - | ||
ЗТКД- 10с | д/н Товарознавство прод.товарів Рибак | д/н Економіка підприємства Хробуст | д/н Комерційна діяльність Хитрич | д/н Бух.облік Протасов |
© 2016, 2024, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.