Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"
вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, vsp.ztefk@gmail.com
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович
Вибрати дату
Друкувати розкладРозклад занять на 03.06.2024
Чергова група: ТКЛ-4
Черговий викладач: Осіпчук Д.Ю,
Група | І пара 8:45–10:05 | ІІ пара 10:15–11:35 | ІІІ пара 12:05–13:25 | ІV пара 13:35–14:55 | V пара 15:05–16:25 | VI пара 16:35–17:55 |
---|---|---|---|---|---|---|
ВХП-16 | Технологічна практика | |||||
ВХП-17 | Технологічна практика | - | ||||
ВХП-18 | - | - | - | - | ||
ВХП - 19 | - | 10 Основи правознавства Войналович | 10 Історія України Мисюра | 10 ЗАЛІК Історія України Мисюра | с/з Фіз.вих Атаманська | |
ВХП - 20 | 50 Біологія Осіпчук | 58/55 Іноз.мова Черниш/Півень | 11 Математика Ашихміна | 41 Фізика Мудра | ||
ТКД-38, ТКЛ-2 | Технологічна практика | |||||
ТМС-14 | Технологічна практика | |||||
ТМС- 15 | Технологічна практика | |||||
МД-8 | Технологічна практика | - | ||||
ІДП-12 | Технологічна практика | - | ||||
ТКД-39, ТКЛ-3 | - | |||||
ТМС-16 | - | |||||
ТМС - 17 | - | - | - | - | ||
МД-9 | - | |||||
ІДП-14 | - | |||||
ТКД - 40 | - | 22 Історія України (ПО) Мисюра | 22 Інформатика Мельник | 40 Математика Луцик | ||
ТКЛ - 4 | 43 Історія України Панченко | 30 Захист України Батеньков | 56 Зарубіжна література Рудюк | - | ||
ТМС - 18 | 56 Зарубіжна література Рудюк | 31 Основи економ.теорії Перішко | 30 Захист України Батеньков | - | ||
МД - 10 | 30 Захист України Батеньков | 51 Хімія Федорчук | 55/54 Іноз.мова (ПО) Півень/Поліщук | 48 Укр.мова Весельська | ||
ІДП - 15 | 55 Іноз.мова Півень | 12 Укр.мова Шевцова | 52 Хімія Федорчук | - | ||
П-14 | Технологічна практика | |||||
П-15 | Технологічна практика | |||||
П-16 | 09.00 ауд.45 ЕКЗАМЕН | з дисципліни "Діловодство" | викладач Поліщук Т.Р. | |||
П-18 | 09.00 ауд.46 ЕКЗАМЕН | з дисципліни "Цивільне та сімейне право" | викладач Бібік А.М. | |||
П-19 | 09.00 ауд.ч/з ЕКЗАМЕН | з дисципліни "Теорія держави і права" | викладач Губарєв Г.Л. | |||
П-20 | -- | 10.15 ауд.43 ЕКЗАМЕН | з дисципліни "Історія держави і права України" | викладач Панченко В.С. | ||
П - 21 | 58/59 Іноз.мова Черниш/Демянчук | 50 Хімія Сероветник | 40 Математика (ПО) Луцик | 42 Укр.літ Шумовська | ||
П - 22 | - | 40 Математика Луцик | 50 Хімія Сероветник | 50 Географія Котенко | ||
РО-8 | Професійна практика | |||||
ТО-10 | Виробнича практика | |||||
РО-9, ТО-12 | - | - | - | - | ||
ІТ-1, ТО-13 | 52 Хімія Сероветник | 11 Математика Ашихміна | 58 Іноз.мова + ЗАЛІК Черниш | -- | ||
ГРС - 1 | 12 Основи економ.теорії Перішко | 42 Укр.літ (ПО) Шумовська | с/з Фіз.культура Ступаков | 58/54 Іноз.мова Черниш/Поліщук | ||
РБ- 1 | - | 52 Біологія Осіпчук | 41 Фізика Мудра | 51 Хімія Федорчук | 51 ЗАЛІК Хімія Федорчук | |
ФКС - 1 | - | - | - | - | ||
ФКС - 2 | - | с/з Фіз.культура Кухар | 48 Іноз.мова Весельська | 11 Математика Ашихміна | ||
ЕФ-3 (ФК-8, ЕП-12, ОД-12) | Технологічна практика | |||||
ЕФ-4 (ФК-9, ЕПОД-14) | - | - | - | - | ||
ФК- 10 | - | 53 Біологія (ПО) Котенко | с/з Фіз.культура Атаманська | 56 Зарубіжна література Рудюк | 30 Захист України Батеньков | |
ЕПОД-15 | - | с/з Фіз.культура Нагорний | 51 Біологія Котенко | 30 Захист України Батеньков | ||
МН-1 | Навчальна практика | - | ||||
МН -2 | 51 Біологія Котенко | 56 Зарубіжна література Рудюк | 33 Історія України Кругляк | - | ||
ЗВХП- 9с | - | - | - | - | ||
ЗТКД- 10с | д/н Бух.облік Протасов | д/н Економіка підприємства Хробуст | д/н Економіка підприємства Хробуст | д/н Товарознавство прод.товарів Рибак |
© 2016, 2024, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.