Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"
вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, vsp.ztefk@gmail.com
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович
Вибрати дату
Друкувати розкладРозклад занять на 05.06.2024
Чергова група: ТКЛ-4
Черговий викладач: Осіпчук Д.Ю.
Група | І пара 8:45–10:05 | ІІ пара 10:15–11:35 | ІІІ пара 12:05–13:25 | ІV пара 13:35–14:55 | V пара 15:05–16:25 | VI пара 16:35–17:55 |
---|---|---|---|---|---|---|
ВХП-16 | Технологічна практика | |||||
ВХП-17 | Технологічна практика | - | ||||
ВХП-18 | - | - | - | - | ||
ВХП - 19 | - | - | - | - | ||
ВХП - 20 | 51/0 І підгрупа Хімія Сероветник | 11 Захист України Нагорний | 58/55 Іноз.мова Черниш/Півень | с/з Фіз.культура Ковба | 0/51 ІІ підгрупа Хімія Сероветник | |
ТКД-38, ТКЛ-2 | Технологічна практика | |||||
ТМС-14 | Технологічна практика | |||||
ТМС- 15 | Технологічна практика | |||||
МД-8 | Технологічна практика | - | ||||
ІДП-12 | Технологічна практика | - | ||||
ТКД-39, ТКЛ-3 | - | - | - | |||
ТМС-16 | - | - | - | |||
ТМС - 17 | - | - | - | - | ||
МД-9 | - | - | - | |||
ІДП-14 | - | - | - | |||
ТКД - 40 | 30 Захист України Батеньков | 40 Математика Луцик | 21 Фізика Луцик | 21 ЗАЛІК Фізика Луцик | ||
ТКЛ - 4 | 40 Математика Луцик | 43 Історія України Панченко | 51 Біологія Осіпчук | 51 ЗАЛІК Біологія Осіпчук | ||
ТМС - 18 | - | 30 Захист України Батеньков | 31 Історія України Мисюра | 50 Хімія Сероветник | ||
МД - 10 | 48 Укр.мова Весельська | 36 Всесвітня історія Кругляк | с/з Фіз.культура (ПО) Атаманська | - | ||
ІДП - 15 | 52 Біологія Котенко | 56 Зарубіжна література Рудюк | 41 Фізика Мудра | 41 ЗАЛІК Фізика Мудра | ||
П-14 | Технологічна практика | |||||
П-15 | Технологічна практика | |||||
П-16 | - | - | - | - | ||
П-18 | - | - | - | - | ||
П-19 | - | - | - | |||
П-20 | - | - | - | - | ||
П - 21 | 58/59 Іноз.мова Черниш/Демянчук | с/з Фіз.культура Нагорний | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | 42 Укр.літ Шумовська | ||
П - 22 | - | - | 53 Географія Котенко | 58/55 Іноз.мова (ПО) Черниш/Півень | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | |
РО-8 | Професійна практика | |||||
ТО-10 | Виробнича практика | |||||
РО-9, ТО-12 | - | - | - | - | ||
ІТ-1, ТО-13 | 11 Захист України Нагорний | 41 Фізика Мудра | 12 Математика Ашихміна | с/з Фіз.культура Нагорний | ||
ГРС - 1 | - | 12 Математика Ашихміна | 46/40 Інформатика Васількова/Пашкевич | 46/40 Інформатика Васількова/Пашкевич | 46 ЗАЛІК Інформатика Васількова | |
РБ- 1 | 21 Всесвітня історія Мисюра | 58 Іноз.мова Черниш | с/з Фіз.культура Ковба | 11 Захист України Нагорний | ||
ФКС - 1 | - | - | - | - | ||
ФКС - 2 | 12 Математика Ашихміна | 48 Укр.мова (ПО) Весельська | 11 Захист України Нагорний | - | ||
ЕФ-3 (ФК-8, ЕП-12, ОД-12) | Технологічна практика | |||||
ЕФ-4 (ФК-9, ЕПОД-14) | - | - | - | - | ||
ФК- 10 | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | 50 Хімія Сероветник | 30 Захист України Батеньков | - | ||
ЕПОД-15 | - | 53 Біологія Котенко | 48 Укр.мова (ПО) Варьоха | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | 30 Захист України Батеньков | |
МН-1 | Навчальна практика | - | ||||
МН -2 | - | 59/55 Іноз.мова Грановська/Півень | 50 Хімія Сероветник | 30 Захист України Батеньков | ||
ЗВХП- 9с | - | - | - | - | ||
ЗТКД- 10с | - | д/н Сенсорний аналіз Рибак | д/н Бух.облік Протасов | - |
© 2016, 2024, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.