Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"
вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, vsp.ztefk@gmail.com
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович
Вибрати дату
Друкувати розкладРозклад занять на 29.03.2024
Чергова група: МН-2 (І зміна), П-14 (ІІ зміна)
Черговий викладач: Сіра Т.Г.(І зміна). Панченко В.С.(ІІ зміна)
Група | І пара 8:45–10:05 | ІІ пара 10:15–11:35 | ІІІ пара 12:05–13:25 | ІV пара 13:35–14:55 | V пара 15:05–16:25 | VI пара 16:35–17:55 |
---|---|---|---|---|---|---|
ВХП-16 | - | - | 52/0 І підгрупа Аналітична хімія Федорчук | 46/21 Інформ.системи Васількова/Мельник | 0/52 ІІ підгрупа Аналітична хімія Федорчук | с/з Фіз.вих Ступаков |
ВХП-17 | - | - | 46 Інформ.системи Васількова | 52 Аналітична хімія Федорчук | - | с/з Фіз.вих Ступаков |
ВХП-18 | Навчальна практика | - | ||||
ВХП - 19 | 52 Органічна хімія Федорчук | 52 Основи екології Осіпчук | 10 Основи правознавства Войналович | - | с/з Фіз.вих Атаманська | |
ВХП - 20 | 46/22 Інформатика Васількова/Мельник | 11 Математика Ашихміна | 32 Історія України Кондратюк | |||
ТКД-38, ТКЛ-2 | - | - | - | л/з Основи менеджменту Сіра | 29 ОП та БЖД Ігнатенко | 29 Комерційна та біржова діяльність Хитрич |
ТМС-14 | - | 31 Митний контроль і митне оформлення Плахотнюк | 35 Біржова діяльність Рибак | л/з Основи менеджменту Сіра | ||
ТМС- 15 | - | - | 28 Основи менеджменту Сіра | 35 Комерційна та біржова діяльність Хитрич | 31 Митно-посередницькі послуги Плахотнюк | |
МД-8 | - | - | л/з Психологія Темненко | 10 Ринкові дослідження Хробуст | 35 Комунікаційна діяльність Хитрич | |
ІДП-12 | - | - | л/з Психологія Темненко | 22 Інтернет-технології Мовчан | 46 Візуалізація Васількова | |
ТКД-39, ТКЛ-3 | 56 Укр.мова Рудюк | 50 Історія України Мисюра | 31 Товарознавство непрод.товарів Плахотнюк | - | ||
ТМС-16 | 35 Товарознавство прод.товарів Рибак | 10 Вища математика Горпиніч | с/з Фіз.культура Ступаков | |||
ТМС - 17 | - | 35 Товарознавство прод.товарів Рибак | 54 Іноз.мова (за ПС) Поліщук | 31 Основи митної справи Плахотнюк | ||
МД-9 | 58 Іноз.мова (за ПС) Демянчук | 48 Укр.мова (за ПС) Весельська | 50 Математика Горпиніч | - | ||
ІДП-14 | 10 Теорія ймовірності Горпиніч | 32 Основи торговельного підприємництва Сіра | 59 Іноз.мова (за ПС) Демянчук | - | ||
ТКД - 40 | 36 Всесвітня історія Мисюра | 51 Хімія Федорчук | 30 Захист України Батеньков | - | ||
ТКЛ - 4 | 51 Біологія Осіпчук | 43 Історія України Панченко | с/з Фіз.культура Атаманська | |||
ТМС - 18 | 54 Іноз.мрва Поліщук | 41 Фізика Мудра | ч/з Історія України Мисюра | |||
МД - 10 | 11 Математика Ашихміна | 55/54 Іноз.мова Півень/Поліщук | 41 Фізика Мудра | - | ||
ІДП - 15 | 32 Основи правознавства Кондратюк | с/з Фіз.культура Атаманська | 55 Іноз.мова Півень | |||
П-14 | - | - | 36 Банківське право Бібік | 33 Кримінальний процес Турська | 33 Кримінальний процес Турська | |
П-15 | - | - | 22 Комп'ютерні технології Мовчан | 36 Банківське право Бібік | 33 Кримінальний процес Турська | |
П-16 | Навчальна практика | - | - | |||
П-18 | Навчальна практика | - | - | |||
П-19 | 43 Історія держави і права України Панченко | 33 Історія: Україна і світ Кругляк | 42 Укр.мова (за ПС) Шумовська | |||
П-20 | ч/з Конституційне право Губарєв | 36 Адмін.право Бібік | 40 Математика Бредіхіна | |||
П - 21 | 50 Географія Котенко | 58/59 Іноз.мова Черниш/Демянчук | с/з Фіз.культура Нагорний | |||
П - 22 | 41 Фізика Мудра | 45 Математика Луцик | 45 Укр.мова Весельська | |||
РО-8 | 53 Діловодство Піонтківська | бар Ресторанний сервіс Павлюк | бар Ресторанний сервіс + ЗАЛІК Павлюк | |||
ТО-10 | - | - | ||||
РО-9, ТО-12 | Навчальна практика | |||||
ІТ-1, ТО-13 | 59 Укр.літ Шевцова | 56 Зарубіжна література Рудюк | 51 Біологія Осіпчук | |||
ГРС - 1 | 12 Фіз.культура Ступаков | 12 Географія Котенко | 12 Математика Ашихміна | |||
РБ- 1 | 48 Укр.мова Варьоха | с/з Фіз.культура Ковба | 58 Іноз.мова Черниш | |||
ФКС - 1 | 55 Іноз.мова (за ПС) Півень | 42 Укр.мова Шумовська | 53 Історія фіз.культури Кругляк | |||
ФКС - 2 | 42 Укр.літ Шумовська | с/з Фіз.культура Кухар | 56 Зарубіжна література Рудюк | - | ||
ЕФ-3 (ФК-8, ЕП-12, ОД-12) | ОД-12 ауд.18 Інфраструктура Маліновська | 46/22 Інформ.системи Васількова/Мовчан | ФК-8 ауд.18 Фінанси Доманчук Еп-12 ауд.29 Економ.аналіз Маліновська ОД-12 ауд.33 Нормативно-правове реглювання Турська | ФК-8 ауд.18 Банківські операції Маліновська ЕП-12 ауд.29 Основи підпиєм.діяльності Розводовська | ||
ЕФ-4 (ФК-9, ЕПОД-14) | 21/40 Інформатика Зінченко/Бредіхіна | 21/40 Інформатика Зінченко/Бредіхіна | с/з Фіз.культура Кухар | |||
ФК- 10 | 33 Всесвітня історія Кругляк | 53 Укр.літ Варьоха | 57 Математика Протасов | - | ||
ЕПОД-15 | 30 Захист України Батеньков | 57 Математика Протасов | 48 Укр.літ Варьоха | |||
МН-1 | 31 Менеджмент Сіра | 18 Фінанси, гроші і кредит Доманчук | 43 Історія України Панченко | - | ||
МН -2 | с/з Фіз.культура Атаманська | 30 Захист України Батеньков | 21 Інформатика Зінченко | |||
ЗВХП- 9с | - | - | - | - | ||
ЗТКД- 10с |
© 2016, 2024, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.