Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"
вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, vsp.ztefk@gmail.com
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович
Вибрати дату
Друкувати розкладРозклад занять на 10.06.2024
Чергова група: ТМС-18
Черговий викладач: Рибак М.О.
Група | І пара 8:45–10:05 | ІІ пара 10:15–11:35 | ІІІ пара 12:05–13:25 | ІV пара 13:35–14:55 | V пара 15:05–16:25 | VI пара 16:35–17:55 |
---|---|---|---|---|---|---|
ВХП-16 | Технологічна практика | |||||
ВХП-17 | Технологічна практика | |||||
ВХП-18 | 09.00 ауд.28 ЕКЗАМЕН | з дисципліни "Технологія виробництва кулінарної продукції" | викладач Подзярей Л.В. | |||
ВХП - 19 | 09.00 ауд.50 ЕКЗАМЕН | з дисципліни "Органічна хімія" | викладач Федорчук Н.П. | |||
ВХП - 20 | 41 Фізика Мудра | 51 ЗАЛІК Хімія Сероветник | 11 Математика Ашихміна | 56 Зарубіжна література + ЗАЛІК Рудюк | ||
ТКД-38, ТКЛ-2 | Технологічна практика | |||||
ТМС-14 | Технологічна практика | |||||
ТМС- 15 | Технологічна практика | |||||
МД-8 | Технологічна практика | - | ||||
ІДП-12 | Технологічна практика | - | ||||
ТКД-39, ТКЛ-3 | - | |||||
ТМС-16 | - | |||||
ТМС - 17 | - | - | - | - | ||
МД-9 | - | |||||
ІДП-14 | - | |||||
ТКД - 40 | - | 21 Інформатика (ПО) Мельник | 40 Математика (ПО) Луцик | 32 Основи правознавства + ЗАЛІК Кондратюк | ||
ТКЛ - 4 | - | 43 Історія України Панченко | 30 Зазист України Батеньков | 30 ЗАЛІК Захист України Батеньков | ||
ТМС - 18 | 51 Хімія (ПО) Сероветник | с/з Фіз.культура (ПО) Кухар | 56 Зарубіжна література + ЗАЛІК Рудюк | |||
МД - 10 | 48 Укр.мова (ПО) Весельська | ч/з Історія України (ПО) Махорін | 33 Всесвітня історія Кругляк | 33 ЗАЛІК Всесвітня історія Кругляк | ||
ІДП - 15 | ч/з Історія України (ПО) Махорін | 48 Укр.мова (ПО) Шевцова | 52 Біологія + ЗАЛІК Котенко | - | ||
П-14 | Технологічна практика | |||||
П-15 | Технологічна практика | |||||
П-16 | - | 10.15 ауд.58 ЕКЗАМЕН | з дисципліни "Іноземна мова (за професійним спрямуванням)" | викладач Черниш А.В. | ||
П-18 | 09.00 ауд.45 ЕКЗАМЕН | з дисципліни "Організація юридичної служби на підприємстві" | викладач Поліщук Т.Р. | |||
П-19 | - | - | - | - | ||
П-20 | - | - | - | - | ||
П - 21 | - | 53 Географія Котенко | 33 Укр.мова Шевцова | с/з Фіз.культура Нагорний | ||
П - 22 | - | 56 Укр.мова (ПО) Весельська | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | 50 Хімія Сероветник | ||
РО-8 | Професійна практика | |||||
ТО-10 | Виробнича практика | |||||
РО-9, ТО-12 | - | - | - | - | ||
ІТ-1, ТО-13 | 11 Математика (ПО) Ашихміна | 32 Основи економ.теорії Перішко | 41 Фізика + ЗАЛІК Мудра | - | ||
ГРС - 1 | - | с/з Фіз.культура Ступаков | 53 Біологія Осіпчук | 11 Основи економ.теорії Перішко | ||
РБ- 1 | 58 Іноз.мова Черниш | 36 Всесвітня історія Мисюра | 36 Історія України Мисюра | 51 Біологія + ЗАЛІК Осіпчук | ||
ФКС - 1 | - | ч/з Історія фіз.культури Кругляк | 55 Іноз.мова (за ПС) Півень | 36 Педагогіка Мисюра | ||
ФКС - 2 | 32 Основи економ.теорії Перішко | 11 Математика Ашихміна | ч/з Історія УКраїни (ПО) Махорін | 48 Іноз.мова Весельська | ||
ЕФ-3 (ФК-8, ЕП-12, ОД-12) | Технологічна практика | |||||
ЕФ-4 (ФК-9, ЕПОД-14) | - | - | - | - | ||
ФК- 10 | 12 Іноз.мова (ПО) Півень/Грановська | 12 Захист України Батеньков | 12 Хімія Сероветник | 12 Історія України Махорін | ||
ЕПОД-15 | - | - | с/з Фіз.культура (ПО) Нагорний | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | 43 ЗАЛІК Історія світової та укр.культури Панченко | |
МН-1 | 09.00 ауд.10 ЕКЗАМЕН | з дисципліни "Маркетинг" | викладач Войналович Т.В | |||
МН -2 | - | - | - | 53 Біологія (ПО) Котенко | 30 Захист України + ЗАЛІК Батеньков | |
ЗВХП- 9с | - | - | - | - | ||
ЗТКД- 10с | - | - | - | - | - |
© 2016, 2024, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.