Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"
вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, vsp.ztefk@gmail.com
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович
Вибрати дату
Друкувати розкладРозклад занять на 29.04.2024
Чергова група: РО-9, ТО-12 (І зміна), П-18 (ІІ зміна)
Черговий викладач: Павлюк В.М.(І зміна), Мисюра Т.В (ІІ зміна)
Група | І пара 8:45–10:05 | ІІ пара 10:15–11:35 | ІІІ пара 12:05–13:25 | ІV пара 13:35–14:55 | V пара 15:05–16:25 | VI пара 16:35–17:55 |
---|---|---|---|---|---|---|
ВХП-16 | 09.00 ауд.11 ЕКЗАМЕН | з дисципліни | "Технологія виробництва кулінарної продукції" | викладач Нагорна Л.М. | ||
ВХП-17 | 09.00 ауд.18 ЕКЗАМЕН | з дисципліни | "Основи охорони праці" | викладач Ігнатенко О.О. | ||
ВХП-18 | Навчальна практика | - | ||||
ВХП - 19 | 29 Технологія виробництва к/п Павлюк | 29 Істрія України Мисюра | 52 Основи екологїі Осіпчук | - | ||
ВХП - 20 | - | 58/55 Іноз.мова Черниш/Півень | 10 Математика Ашихміна | 46/22 Інформатика Васількова/Мельник | ||
ТКД-38, ТКЛ-2 | - | - | - | |||
ТМС-14 | - | - | - | |||
ТМС- 15 | - | - | - | |||
МД-8 | - | - | - | - | ||
ІДП-12 | - | - | - | |||
ТКД-39, ТКЛ-3 | Навчальна практика | - | ||||
ТМС-16 | 40 Консультація з предмету "Математика" викладач Бредіхіна І.В. | 31 Товарознавство непрод.товарів Плахотнюк | 31 Основи митної справи Плахотнюк | 43 Консультація з предмету "Історія України" викладач Панченко В.С. | ||
ТМС - 17 | - | л/з Вища математика Горпиніч | 29 Укр.мова (за ПС) Варьоха | 31 Історія України Мисюра | ||
МД-9 | Навчальна практика | - | ||||
ІДП-14 | - | 22 Навчальна практика Мовчан | 22 Навчальна практика Мовчан | - | ||
ТКД - 40 | 41 Фізика Луцик | 46 Інформатика Мельник | 59 Іноз.мова Грановська | 32 Основи правознавства Кондратюк | ||
ТКЛ - 4 | 43 Всесвітня історія Мисюра | 59 Іноз.мова Демянчук | 41 Математика Луцик | - | ||
ТМС - 18 | 21 Інформатика Лисенко | 21 Інформатика Лисенко | 30 Захист України Батеньков | - | ||
МД - 10 | 30 Захист України Батеньков | 51 Хімія Федорчук | с/з Фіз.культура Атаманська | 48 Укр.мова Весельська | ||
ІДП - 15 | ч/з Укр.мова Шевцова | 30 Захист України Батеньков | 51 Хімія Федорчук | - | ||
П-14 | 09.00 ауд.33 ЕКЗАМЕН | з дисципліни | "Кримінальний процес" | викладач Турська В.В. | ||
П-15 | 09.00 ауд.45 ЕКЗАМЕН | з дисципліни | "Право соц.забезпечення" | викладач Поліщук Т.Р. | ||
П-16 | - | - | 36 Цивільне та сімейне право Бібік | ч/з Кримінальне право Губарєв | - | |
П-18 | - | - | 36 Цивільне та сімейне право Бібік | 36 Нотаріат України Бібік | - | |
П-19 | 42 Укр.мова (за ПС) Шумовська | 36 Адмін.право Бібік | ч/з Теорія держави і права Губарєв | 42 Укр.мова + ЗАЛІК Варьоха | 42 Консультація з предмету "Укр.мова" викладач Варьоха Ж.В. | |
П-20 | 36 Укр.мова + ЗАЛІК Варьоха | 36 Адмін.право Бібік | 43 Історія держави і права України Панченко | 30 Історія: Україна і світ + ЗАЛІК Кругляк | 43 Консультація з предмету "Історія: Україна і світ" викладач Кругляк М.Е. | |
П - 21 | - | 50 Хімія Сероветник | 53 Історія: Україна і світ Мисюра | 41 Математика Луцик | ||
П - 22 | - | 43 Історія світової та укр.культури Панченко | 42 Укр.літ Шумовська | 56 Біологія Осіпчук | ||
РО-8 | - | - | - | - | ||
ТО-10 | Виробнича практика | |||||
РО-9, ТО-12 | 55/59 Іноз.мова (за ПС) Демянчук/Грановська | РО-9 ауд.1 Технологія: Кулінарія Павлюк ТО-12 ауд.48 Укр.мова (за ПС) Весельська | РО-9 ауд.1 Технологія: Кулінарія Павлюк ТО-12 ауд.53 Географія туризму Піонтківська | РО-9 ауд.1 Технологія: Кулінарія (ПО) Павлюк ТО-12 ауд.28 ТОТО Кондратенко | ||
ІТ-1, ТО-13 | 51 Хімія Сероветник | 10 Математика Ашихміна | 58 Іноз.мова Черниш | - | ||
ГРС - 1 | 58/54 Іноз.мова Черниш/Поліщук | 42 Укр.літ Шумовська | 56 Основи економ.теорії Перішко | - | ||
РБ- 1 | 52 Хімія Федорчук | 56 Біологія Осіпчук | 55 Географія + ЗАЛІК Котенко | - | ||
ФКС - 1 | Тренерська практика | |||||
ФКС - 2 | с/з Фіз.культура Кухар | 52 Географія Котенко | 48 Укр.мова Весельська | 10 Математика Ашихміна | ||
ЕФ-3 (ФК-8, ЕП-12, ОД-12) | - | - | - | - | ||
ЕФ-4 (ФК-9, ЕПОД-14) | ОД-14 ауд.12 Страхові послуги Доманчук | ФК-9,ЕП-14 ауд.12 Фіз.культура Кухар ОД-14 ауд.12 Фінанси Доманчук | ФК-9,ЕП-14 ауд.12 Інформатика + ЗАЛІК ОД-14 ауд.12 ЗАЛІК Інформатика Зінченко | 12 Статистика Сіра | ||
ФК- 10 | 50 Біологія Котенко | с/з Фіз.культура Атаманська | 32 Правознавство Кондратюк | 29 Економ.теорія Перішко | ||
ЕПОД-15 | - | 54 Укр.мова Варьоха | 50 Хімія Сероветник | 21 Інформатика Зінченко | ||
МН-1 | - | 40 Математика + ЗАЛІК Бредіхіна | 54 Іноз.мова (за ПС) + ЗАЛІК Демянчук | 40 Консультація з предмету "Математика" викладач Бредіхіна І.В. | 40 Консультація з предмету "Математика" викладач Бредіхіна І.В. | |
МН -2 | - | 41 Укр.літ Гончарук | 35 Історія України Кругляк | 51 Біологія Котенко | ||
ЗВХП- 9с | - | - | - | - | ||
ЗТКД- 10с |
© 2016, 2024, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.