Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, vsp.ztefk@gmail.com
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович


Вибрати дату

Друкувати розклад

Розклад занять на 24.04.2024

Чергова група: МН-1 (І зміна), П-16 (ІІ зміна)
Черговий викладач: Батеньков О.Л.(І зміна), Бібік А.М.(ІІ зміна)
Група І пара
8:45–10:05
ІІ пара
10:15–11:35
ІІІ пара
12:05–13:25
ІV пара
13:35–14:55
V пара
15:05–16:25
VI пара
16:35–17:55
ВХП-16 -
ВХП-17 - -
ВХП-18 48 Консультація з предмету "Укр.мова" викладач Весельська Г.С. 40 Математика Бредіхіна 28 Технологія виробництва к/п Подзярей 32 Історія України + ЗАЛІК Кондратюк 32 Консультація з предмету "Історія України" викладач Кондратюк С.В. с/з Фіз.вих Ковба
ВХП - 19 Навчальна практика
ВХП - 20 46/40 Інформатика Васількова/Мельник 50 Хімія Сероветник 36 Укр.мова Гончарук -
ТКД-38, ТКЛ-2 - - - 31 Комерційна та біржова діяльність Хитрич ТКД-38 ауд.29 Захист прав споживачів + ЗАЛІК Хитрич ТКЛ-2 ауд.35 Комерційна логістика Сіра
ТМС-14 - - - 35 Основи менеджменту Сіра 31 Митний контроль і митне оформлення Плахотнюк
ТМС- 15 - 35 Основи менеджменту Сіра 32 Основи менеджменту Сіра -
МД-8 - - - - -
ІДП-12 - - - 22 Захист курсових робіт Горпиніч Л.В., Васількова Н.В., Мовчан І.В.
ТКД-39, ТКЛ-3 Навчальна практика -
ТМС-16 31 Основи митної справи Плахотнюк 43 Історія України + ЗАЛІК Панченко 31 Товарознавство непрод.товарів Плахотнюк 40 Консультація з предмету "Математика" викладач Бредіхіна І.В.
ТМС - 17 35 Товарознавство прод.товарів Рибак 31 Основи митної справи Плахотнюк 54 Іноз.мова (за ПС) Поліщук - с/з Фіз.вих Ковба
МД-9 - л/з Математика Горпиніч 59 Іноз.мова (за ПС) + ЗАЛІК Демянчук 48 Укр.мова (за ПС) Весельська 42 Консультація з предмету "Укр.мова" викладач Гончарук Г.В.
ІДП-14 21 Консультація з предмету "Математика" викладач Зінченко Г.В. 48 Укр.мова (за ПС) Весельська л/з Теорія ймовірності Горпиніч 33 Історія України Кругляк 33 Консультація з предмету "Історія України" викладач Кругляк М.Е.
ТКД - 40 с/з Фіз.культура Атаманська 41 Математика Луцик 40 Укр.літ Варьоха -
ТКЛ - 4 41 Математика Луцик 51 Біологія Осіпчук 48 Укр.мова Весельська 30 Захист України Батеньков
ТМС - 18 22 Інформатика Лисенко 22 Інформатика Лисенко 35 Укр.літ (ПО) Бережанська -
МД - 10 - 53 Біологія Котенко с/з Фіз.культура Атаманська 29 Математика Ашихміна
ІДП - 15 42 Укр.літ (ПО) Бережанська 32 Основи правознавства Кондратюк 56 Зарубіжна література Рудюк 21 Інформатика Зінченко
П-14 - - - -
П-15 - - - -
П-16 - - 45 Діловодство Поліщук 58 Іноз.мова (за ПС) Черниш 36 Нотаріат України Бібік
П-18 - - 45 Діловодство Поліщук ч/з Кримінальне право Губарєв 36 Нотаріат України Бібік
П-19 ч/з Укр.мова (за ПС) Шумовська 33 Організація судових і ПО Турська ч/з Конституційне право Губарєв 36 Адмін.право Бібік 59 Консультація з предмету "Іноз.мова" викладач Грановська О.С.
П-20 ч/з Укр.мова (за ПС) Шумовська 33 Організація судових і ПО Турська 43 Історія держави і права України Панченко с/з Фіз.культура Атаманська
П - 21 с/з Фіз.культура Нагорний 30 Захист України Батеньков 42 Укр.літ Шумовська -
П - 22 - 42 Укр.літ Шумовська 58/55 Іноз.мова Черниш/Півень 53 Географія Котенко
РО-8 - - - 18 Управління якістю + ЗАЛІК Лех-Ємець 53 Організація транспортного обслуговування + ЗАЛІК Піонтківська 32 Основи менеджменту Сіра
ТО-10 Виробнича практика
РО-9, ТО-12 57 Консультація з предмету "Математика" викладач Протасов В.В. 29 Укр.літ Бережанська 57 Математика Протасов 42 Укр.мова Шумовська 43 Історія України Панченко РО-9 с/з Фіз.вих Ковба
ІТ-1, ТО-13 11 Захист України Нагорний 28 Математика Ашихміна 53 Укр.мова Гончарук с/з Фіз.культура Нагорний
ГРС - 1 - 46/21 Інформатика Васількова/Пашкевич 11 Захист України Нагорний 50 Хімія Сероветник
РБ- 1 36 Всесвітня історія Мисюра 58 Іноз.мова Черниш 46 Інформатика Пашкевич 46 Інформатика Пашкевич
ФКС - 1 55 Консультація з предмету "Математика" викладач Бредіхіна І.В. 55 Іноз.мова (за ПС) Півень 21 Педагогіка Мисюра 28 Укр.літ Гончарук
ФКС - 2 - с/з Фіз.культура Кухар 29 Математика Ашихміна 11 Захист України Нагорний
ЕФ-3 (ФК-8, ЕП-12, ОД-12) ОД-12 ауд.10 Оціночна діяльність Маліновська ОД-12 ауд.10 Інфраструктура Маліновська ФК-8 ауд.10 Банківські операції Маліновська ФК-8 ауд.10 Бух.облік і звітність Маліновська ЕП-12 ауд.57 Основи підприєм.діяльності Розводовська ЕП-12 ауд.21 Економіка і норм.праці Розводовська ЕП-12 ауд.21 Управління витратами Розводовська
ЕФ-4 (ФК-9, ЕПОД-14) ЕП-14 ауд.12 Логіка + ЗАЛІК Перішко ОД-14 ауд.12 Страхові послуги Доманчук 12 Бух.облік Протасов ФК-9,ЕП-14 ауд.12 Інформатика Зінченко/Бредіхіна ОД-14 ауд.12 Фінанси Доманчук 12 Економіка Хробуст 12 Консультація з предмету "Математика" викладач Зінченко Г.В.
ФК- 10 - 36 Укр.мова Варьоха 30 Захист України Батеньков 43 Історія світової та укр.культури Панченко
ЕПОД-15 56 Укр.мова Варьоха 18 Економ.теорія Перішко 52 Хімія Сероветник 41 Укр.літ Варьоха
МН-1 43 Історія України Панченко 57 Фінанси, гроші та кредит + ЗАЛІК Доманчук 22 Інформатика + ЗАЛІК Лисенко 54 Іноз.мова (за ПС) Демянчук 48 Консультація з предмету "Укр.мова" викладач Весельська Г.С.
МН -2 - с/з Фіз.культура Атаманська 41 Математика Луцик 59/55 Іноз.мова Грановська /Півень
ЗВХП- 9с - - - -
ЗТКД- 10с

© 2016, 2024, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.