Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber,telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович


МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня весь світ віддає данину пам'яті загиблим під час Голокосту. Жертвами расової політики нацистів стали 1,5 млн. чол. Долучаючись до цієї події, викладач історії Панченко В. С. організувала для студентів коледжу aкцію "Подаруй метелика хлопчику". Символом Голокосту став метелик. Чому саме він? У 1943 році хлопчик із варшавського гетто написав у своєму листі: «…найжахливіше, що в гетто метелики не живуть!»

Метелики — це символ радості, без якої не живуть. Тому в ході акції учасникам запропоновано перейти за посиланням і у готовому шаблоні подарувати хлопчику метелика, а також залишити побажання майбутнім поколінням і всім людям, які мають пам’ятати ці уроки історії. Адже, як сказав історик Ієгуда Бауер:«Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші нащадки ніколи не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами».

Акція знайшла відгук серед студентів і колективу коледжу. У ній взяли участь представники груп РО6, ТО6, ТО7, П14, а також заступник директора з виховної роботи Поліщук А. В., викладачі суспільних дисциплін Мосієнко О. В., Мельничук В. В., Мисюра Т. В., Войналович Т. С., викладачі природничих дисциплін Сичкова С. Т., Осіпчук Д. Ю., Котенко Т. О., викладачі економічних дисциплін Протасов В. В., Маліновська К. О., викладач літератури Павліченко О. П.

Дякуємо всім учасникам за чуйність та участь у заході.


© 2016, 2021, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.