Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber,telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович


Церемонія нагородження учасників Міського конкурсу малюнків, плакатів та коміксів «Твоє майбутнє – це здорове сьогодення»

03 грудня 2020 року відбулася церемонія нагородження учасників Міського конкурсу малюнків, плакатів та коміксів «Твоє майбутнє – це здорове сьогодення», приуроченого Міжнародному дню боротьби зі СНІДом, що відзначається 1 грудня.

Конкурс проводився з метою привернення уваги громадськості до соціально-небезпечних хвороб, популяризації здорового способу життя та профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

У виставці взяло участь 12 навчальних закладів різних рівнів акредитації. Були представлені 45 робіт учнів, студентів та курсантів училищ, ліцеїв, коледжів та ВУЗів міста Житомира.

Учасники конкурсу відзначені пам’ятними подарунками від міської ради. Серед нагород у номінаціях були сертифікати на друк інформаційних матеріалів з використанням робіт учасників.

А серед переможців конкурсу і наші студенти:

І місце - Карабєнкова Ангеліна – студентка ВСП Житомирського торговельно- економічного фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету (група П-14);

ІІ місце - Кириченко Анна – студентка ВСП Житомирського торговельно- економічного фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету (група ЕФ-2).

Вітаємо переможців та всіх учасників!!!


© 2016, 2021, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.