Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber,telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович


Захист прав споживачів – пріоритет держави

11 березня, в переддень Всесвітнього дня захисту прав споживачів, циклова комісія товарознавства, комерційної діяльності та маркетингу та циклова комісія правознавчих дисциплін провели брифінг «Захист прав споживачів – пріоритет держави».

На брифінг були запрошені представники Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області - начальник відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства Анастасія Моргалюк, яка ознайомила учасників брифінгу з переліком товарів, які згідно вимог законодавства не підлягають обміну та поверненню, передумовами та порядком проведення гарантійного ремонту та особливостями щодо надання споживачам послуг з перевезення, доставки товарів тощо.

На брифінгу також був присутній виконувач обов'язків начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Житомирського міського управління ГУ ДПСС в Житомирській області – Олександр Горпинич, який зауважив учасникам брифінгу, на що необхідно звертати увагу під час придбання продуктів харчування та застеріг щодо покупок в місцях стихійної торгівлі, аби убезпечитись від небажаних наслідків.

Також були запрошені працівники системи безоплатної правової допомоги Житомирщини Андрій Мілютін та Дар’я Гончарова. Фахівці навели приклади позитивної практики з надання безоплатної вторинної правової допомоги та якісного захисту адвокатами прав споживачів.

На завершення, враховуючи певну актуальність питання, – спеціалісти Держпродспоживслужби надали роз’яснення студентам та педагогічному колективу коледжу щодо гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19.

Студенти були активні та задавали чимало питань, на які отримали фахові відповіді.


© 2016, 2021, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.