Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


«Вірус доброти» або як ЖТЕКівці «зігрівали» ближніх у Всесвітній день доброти

Сьогодні, 13 листопада, у коледжі пройшли заходи до Всесвітнього дня доброти, оскільки доброта — одна з найголовніших людських чеснот. Саме щиру доброту і підтримку особливо цінують. Доброта завжди йде поруч з безкорисливістю, вона не чекає подяки або взаємної допомоги. Задоволення повинні приносити добрі справи самі по собі, без очікування винагороди чи похвали.

Тому Студентська рада поширювала навчальним закладом «вірус доброти», спрямований показати людям, що робити безкорисно гарні справи, добрі вчинки, підіймати один одному настрій, зовсім не важко, а навіть приємно. ЖТЕКівці склали «ТОП-30 добрих справ» і заохочували всіх зробити хоч декілька справ із складеного списку, які під силу кожному.

Відзначаючи День доброти разом зі своїми друзями, колегами або самостійно, спробуйте залишатися по-справжньому доброзичливою, привітною і милосердною людиною. Будьте добрі й уважні до інших, боріться з черствістю і байдужістю душі, а після закінчення 13 листопада намагайтеся не змінювати своїм принципам і добрим традиціям свята!

Галерея


© 2016, 2020, Житомирський торговельно-економічний коледж.