Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber,telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович


Разом проти булінгу

24 вересня 2019 року в Обласній бібліотеці для юнацтва відбувся відеолекторій. Студенти-правники Житомирського торговельно-економічного коледжу разом із представниками Головного територіального управління юстиції у Житомирській області провели правоосвітню зустріч із учням загальноосвітньої школи №20 на актуальну тему булінгу. Актуальність теми зумовлена гостротою проблемою такого соціального явища як булінг, який отримав поширення у всьому світі і в тому числі в Україні, не є винятком і наша область. Під час такої зустрічі відбулося узагальнення соціальних поглядів та практичних рекомендацій запобігання булінгу.

Булінг – це безумовно насильство, яке має умисний характер і діти повинні бути захищені. Особливо потрібно загострити увагу на нез’ясованих питаннях і мобілізувати зусилля на вирішенні конкретних актуальних проблем.

Тому метою правоосвітньої зустрічі стало донесення дітям до яких наслідків може призводити булінг та як запобігти такому негативному соціальному явищу, а також наголосили як боротися та куди звертитися, якщо ви стали жертвою булінгу.

Галерея


© 2016, 2021, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.