Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber,telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович


Турнір з міні-футболу серед дівчат пам’яті випускника коледжу Олега Черниша

13 вересня на базі Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ втретє відбувся турнір з міні-футболу серед дівчат на честь пам’яті випускника коледжу Олега Черниша, який загинув захищаючи кордони держави під час проведення АТО. На заході були присутні матір та син Олега Черниша, пам’ять якого була вшанована хвилиною молитви.

У турнірі взяли участь 6 команд: Київського торговельно-економічного університету, Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (м. Київ), Житомирського фармацевтичного коледжу та Житомирського агротехнічного коледжу. Крім того, під час турніру відбулися спортивні конкурси, переможці яких були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Турнір проходив за підтримки «ППО студентів, викладачів та працівників ЖТЕК КНТЕУ», депутата обласної ради, підприємця та мецената Володимира Кропивницького, домашньої випічки «Бріош» та представників федерації футболу, а саме Маєвського Руслана, який презентував коледжу футбольні м’ячі.

Окремою окрасою турніру стала товариська зустріч між викладачами ЖТЕК на чолі з директором Губарєвим Г.Л. та збірною командою викладачів КНТЕУ та торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (м. Київ), в якій перемогу з рахунком 3:2 святкували господарі.

За підсумками турніру переможцями стали:

І місце – команда Київського торговельно-економічного університету

ІІ місце – команда Житомирського торговельно-економічного коледжу

ІІІ місце – команда Вінницького торговельно-економічного коледжу

Всі команди були нагороджені грамотами та цінними подарунками. Вітаємо команду нашого коледжу з призовим місцем! Попереду нові змагання та нові перемоги!

Галерея


© 2016, 2021, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.