Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


УРОЧИСТИЙ ВИПУСК-2019

У коледжі є багато гарних традицій, але найкраща, найочікуваніша, найбільш хвилююча подія відбулася 29 червня 2019 року – урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам. Це незвичайне свято, якого немає в жодному календарі, але його з таким нетерпінням і радістю чекали всі випускники.

З привітальними промовами і вітаннями виступив директор коледжу Губарєв Г.Л., гості свята - голова Житомирського районного суду – Віктор Іванович Мокрецький, багаторазовий призер, переможець конкурсів та фестивалю «Кулінарні зірки», випускниця Житомирського технікуму радянської торгівлі та КНТЕУ, кавалер ордена Жовтневої революції, ордена Трудового червоного прапора, ордена Леніна – Валентина Степанівна Патутинська, депутат Житомирської обласної ради, підприємець та меценат – Володимир Миколайович Кропивницький, батьки випускників, куратори навчальних груп і звісно ж самі випускники 2019 року.

Урочисте вручення дипломів неодноразово переривалось гучними оплесками присутніх, піснями та веселими акордами музики і танцю учасників художньої самодіяльності коледжу.

Шановні випускники, Вами зроблено перший відповідальний крок у доросле життя! Вірте у власні сили, прагніть до успіху і Ви його досягнете! Щасти Вам, випускники 2019 року!

Галерея


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.