Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДО 28-ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ «НОВІТНЯ ІСТОРІЯ УКРАЇНИ: АНАЛІЗ ЕТАПІВ СТАНОВЛЕННЯ»! (16-18 ТРАВНЯ 2019 р.)

З метою пошуку обдарованої молоді та створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи у закладах вищої освіти 16-18 травня 2019 р. був проведений І Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт студентів до 28-ї річниці незалежності України «Новітня історія України: аналіз етапів становлення». Загалом, науковим комітетом Конкурсу розглянуто 211 наукових робіт, що надійшли із 108 закладів вищої освіти, з 20 областей України. При цьому у фінал було відібрано по 10 робіт із кожного тематичного напряму («Економіка», «Право», «Політика», «Міжнародні відносини»). Після подвійного сліпого рецензування робіт у фінал за напрямом «Міжнародні відносини» вийшли два студенти ЖТЕК КНТЕУ – Черниш Марина (група П-6; 89 балів із 100) та Папп Віталій (група П8; 81 бал із 100), які виконували дослідження під керівництвом к.і.н. Панченко В.С. Під час особистого захисту наукової роботи, обидва студенти продемонстрували глибоке володіння матеріалом, креативний підхід до вирішення проблемних питань, повно та аргументовано даючи відповідь на питання журі. Як наслідок, вони посіли почесні призові місця:

  • Черниш Марина Володимирівна «Євроінтеграція очима молоді: європрагматизм, євроромантизм чи єврофобія?» - Перше місце.
  • Папп Віталій Дмитрович «Ядерне роззброєння України: чи були альтернативи?» - Третє місце.

    Обидва призери отримали безцінний досвід дослідницької роботи та наукового спілкування, позитивні емоції, пам’ятні подарунки та грошові премії. Бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та дослідженнях!!!


    © 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.