Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА !

14 лютого закохані у всьому світі та ЖТЕКівці відзначили свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей - День святого Валентина. В коледжі цього дня пройшла низка заходів, присвячених Дню закоханих. Святково прикрашене фойє коледжу вже при вході всім задавало піднесеного настрою, працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а симпатичні казкові персонажі із задоволенням передавали їх адресатам (відповідальні групи ЕПОД-6, ЕПОД-5 (класний керівник Перішко Н.П.) та ФК-4 (класний керівник Маліновська К.О.)

«Підсолодити» й без того яскраві враження охочі могли чималим асортиментом смаколиків від студентів спеціальності «Виробництво харчової продукції», а виручені кошти від продажу будуть передані бійцям АТО.

Найочікуванішим моментом стало підведення підсумків конкурсу на кращу валентинку. Загалом на конкурс було представлено 10 робіт, а переможцями стали: І місце – Фасоля Анна (ВХП-10) за роботу під назвою «Палке кохання», яка отримала подарунковий сертифікат на романтичну вечерю на двох, ІІ місце - Бєлова Анастасія (ВХП-10) за роботу «Red Velvet» , ІІІ місце - Стейскал Марія (ВХП-10) за роботу «Дерево закоханих», які отримали подарункові сертифікати у «Prostor».

Дякуємо всім учасникам конкурсу за активність і творчу фантазію та висловлюємо подяку ППО “Незалежна профспілка студентів, викладачів та працівників Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ“ (голова Поліщук Т.Р.) та завідуючій навчально-виробничою практикою Хитрич Н.А. за підтримку у проведенні конкурсу. З Днем святого Валентина! Кохайте і будьте коханими, адже це і є щастя! Творіть своє кохання!


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.