Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


ПЕРШОКУРСНИК FEST - свято талантів та творчих здібностей

Вересень за традицією у ЖТЕК КНТЕУ – пора, присвячена студентам-першокурсникам. Житомирський торговельно-економічний коледж дуже трепетно та із задоволенням зустрічає нове поповнення студентів. Вчорашні школярі, ближче знайомляться один із одним, а старшокурсники розповідають про хитрощі студентського життя.

ПЕРШОКУРСНИК FEST, що пройшов 25 вересня, один із найяскравіших щорічних заходів в житті студентів коледжу ЖТЕК КНТЕУ. Такий довгоочікуваний, він зібрав разом велику дружню родину навчального закладу: дебютантів-першокурсників, студентів-старшокурсників, випускників, викладачів та гостей. У теплій атмосфері в цей день всі присутні вкотре впевнились у тому, що студенти коледжу талановиті, здібні, яскраві, мають гарне почуття гумору та з гордістю несуть звання студента-ЖТЕКівця.

Багато музики та жартів, а ще сучасні та класичні танці, флешмоби, поезія, гумористичні мініатюри – це першокурсники дебютують на сцені Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Ще раз дякуємо, хто брав участь в ПЕРШОКУРСНИК FEST, і бажаємо творчих успіхів та удачі в навчанні. Ми дуже раді, що сім\'я ЖТЕК КНТЕУ поповнилася такими активними і креативними студентами.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.