Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


Святкування Міжнародного Дня бармена

6 лютого щороку у багатьох країнах світу відзначається Міжнародний День Бармена. В Україні ця традиція лише зароджується, але у ЖТЕК КНТЕУ вже з минулого року за ініціативи студентів спеціальності «Ресторанне обслуговування» яскраво та активно святкується цей день.

Цього року 7 лютого студенти групи РО-2 організували та провели захід з нагоди Дня бармена. Святкування проводилося на великій перерві у аудиторії №28. Під час проведення свята було продемонстровано бармен-шоу у виконанні студентів Хижняк Марини та Долібця Богдана, які продемонстрували прийоми «флейрингу». Також гості свята мали нагоду побачити та дегустувати широкий асортимент змішаних напоїв та коктейлів, які готували самі ж студенти групи. До дня проведення заходу студенти, які демонстрували бармен-шоу розробили свій фірмовий коктейль, який позитивно оцінили не тільки студенти, а й фахівці сфери ресторанного бізнесу

Захід вдався яскравий та вирізнявся серед інших свят, подарував гарні та незабутні емоції не тільки гостям, але й учасникам.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.