Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


ЗНАЙОМСТВО СТУДЕНТІВ З КУЛІНАРНИМ РОБОТОМ…

Циклова комісія «технології і організації ресторанного та туристичного бізнесу» продовжує славні традиції співпраці з провідними фахівцями галузі ресторанного господарства. Так, виключенням не став і захід організований 21.12.2017р. викладачами Кондратенко Л.М. та Світличною М.Л., на який завітали випускник коледжу – майстер-шеф, голова житомирської ГО «Шеф-груп», ресторатор Фіалковський Віктор Іванович та представник компанії Vorwerk THERMOMIX в м. Житомир – Тетяна Коваль.

Мета даного заходу – ознайомити студентів спеціальності «Виробництво харчової продукції» та «Ресторанне обслуговування» з новинками в галузі ресторанного господарства. Під час зустрічі зі студентами та викладачами Тетяна Коваль презентувала новітній кухонний прилад «THERMOMIX TM5», а його безмежні можливості в приготуванні різних страв продемонстрував під час майстер-класу Віктор Іванович. В процесі приготування шоколадного мусу з чорною солодкою землею Фіалковський В.І. показав особливості використання нового кухонного робота. Також Віктор Іванович звернув увагу студентів на необхідність та важливість вивчення і засвоєння таких фахових дисциплін як «Технологія виробництва кулінарної продукції», «Організація виробництва та обслуговування в ЗРГ» та фундаментальних хімічних дисциплін, які дуже важливі для формування знань, вмінь і навичок сучасного фахівця галузі ресторанного господарства.

Студенти мали можливість долучитися до приготування страв за допомогою новітнього устаткування та їх дегустації.

Даний захід сприяв підвищенню професійної майстерності студентів та викладачів циклової комісії технології і організації ресторанного та туристичного бізнесу з використання новітніх технологій у ресторанному бізнесі.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.