Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


Ярмарок професій «Студмістечко-2017»

Більше 3 тисяч випускників  9-х та 11-х класів  з міста й району 23 листопада відвідали інформаційно-просвітницький ярмарок професій «Студмістечко-2017», що проходив на базі Житомирського агротехнічного колледжу.

 Участь у ньому взяли більше 30 шкіл Житомирщини та більше 20 навчальних закладів різних напрямків професійного спрямування, зацікавлених у залученні до своїх штатів перспективної молоді.

За словами організаторів, мета проведення такого ярмарку професій – інформування учнів старших класів щодо можливості отримання  певних спеціальностей, консультування про актуальні професії, надання профконсультаційних послуг з використанням комп’ютерних методик щодо професійного самовизначення, консультування щодо правил зовнішнього незалежного оцінювання.

При вході усі школярі отримували студентський квиток та залікову книжку, а ще – спеціальні паперові «смайли», за допомогою яких могли проголосувати за певний заклад, віддавши йому свої симпатії.

ЖТЕК КНТЕУ представив власну презентаційну платформу, де абітурієнти могли отримати довідкову інформацію, консультації, роздаткові матеріали, тощо.

Тут старшокласники могли індивідуально поспілкуватися з викладачами коледжу та дізнатися про правила прийому на навчання, підібрати спеціальність відповідно до вподобань, переглянути презентаційні матеріали на ноутбуці.

Слід відзначити, що ярмарок вакансій із року в рік викликає значну зацікавленість з боку школярів.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.