Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


Участь ЖТЕК КНТЕУ в четвертому Балу благодійників

16 листопада у Житомирі пройшла щорічна акція «Бал Благодійників», яка зібрала близько сотні людей доброї волі не лише із Житомирщини, але й усієї країни. Великий Бал Благодійників у Житомирі проходить вже четвертий рік поспіль. На захід були запрошені представники влади та бізнесу, релігійні і громадські діячі, представники благодійних фондів, артисти української естради.

Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ є активним учасником заходів, що проводяться в місті з метою доброчинності, долучається до проектів в рамках роботи благодійних організацій області.

«Мета акції – подякувати людям доброї волі за їх добрі справи та за допомогою спільних зусиль об\'єднатись навколо подолання бідності в Україні. А також — відзначити найкращих благодійників Житомира та України», - розповів співорганізатор заходу, голова дитячої громадської організації «Все робимо самі» Богдан Купчинський. Під час балу подяками та медалями було нагороджено більше 80 благодійнийників, які впроваджували благодійницькі ініціативи протягом 2017 року. Також на Балу Благодійників збирали кошти для дітей з ообливими потребами, які є учасниками телепроекту «Промінь надії». «Вже у понеділок 15 дітей разом зі своїми опікунами поїдуть на оздоровлення в Карпати. Загалом було зібрано 2700 гривень», - розповів Богдан Купчинський. Для гостей свята виступали оперна Діва України Олена Гребенюк, співачка Лєна Дарк, Народна Артистка України – Жанна Боднарук керівник художньої самодіяльності ЖТЕК КНТЕУ Ірена Марченко та інші. Окрім меценатів та артистів, гостями Великого Балу стали Митрополит Житомирський і Новоград–Волинський Никодим, представники інших релігійних спільнот та член Європейської комісії «За демократію через право» - депутат Верховної Ради України Марина Ставнійчук.

Серед нагороджених – представники коледжу: директора коледжу Губарева Г.Л. нагороджено Грамотою Житомирської облдержадміністрації, завідуючу відділенням Кареліну Л.С. – Благославенною грамотою Єпископа Житомирського і Овруцького за жертовність та любов до України.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.