Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


Студентський форум з маркетингу

9 листопада 2017 року студентами та викладачами ЖТЕК КНТЕУ був проведений студентський форум «Сучасні підходи до категорій маркетингу» на базі кабінету №35. Цільвою аудиторією стали студенти, що вивчають маркетинг як спеціальну чи допоміжну дисципліну або ті, хто просто цікавиться напрямами вирішення сучасних ринкових проблем, а саме студенти зі спеціальностей «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Право», «Харчові технології», «Облік і оподаткування». Керівниками творчо-пошукових проектів студентів виступили викладачі коледжу Кравчук І.А., Мосієнко О.В.,Плахотнюк І.М., Ольшевська Л.Г.

Головною метою студентського форуму «Сучасні підходи до категорій маркетингу», окрім ознайомлення аудиторії з теоретичними основами маркетингу та його прикладними функціями, було формування сталого інтересу до проблем маркетингу, розуміння його як дієвого засобу впливу на ринок і потужного інструмента для досягнення цілей підприємства та виконання його місії з одночасним забезпеченням особистого добробуту, суспільства та зростання національного багатства нашої країни.

В рамках програми проведення форуму студентів із сучасними практичними підходами до організації маркетингової діяльності підприємств ознайомила провідний маркетолог Корпорації «Океан» та комунального підприємства «Житомирводоканал» Мальцева Ю.В. Також увазі учасників форуму було представлено презентації маркет-консалтингових досліджень торгових марок «Рошен» та «Простоквашино», проекти розробок нових товарів; було проведено конкурс творчо-пошукових робіт по створенню рекламних постерів.

Найкращі результати досліджень відобразили в своїх проектах студенти, що стали переможцями та номінантами форуму: Хитрич Тетяна (МД-3), Філімончук Ангеліна (МД-3), Дубравська Ольга (МД-3), Крапівіна Яніна (МД-2), Манзевита Дарина (МД-2), Ковальчук Вероніка (МД-2), Заруба Тарас (ВХП-3), Озимук Анна (ВХП-2), Фурман Ольга (ВХП-3), Бережена Ірина (ВХП-2), Кириченко Яна (ВХП-3), Ліщук Наташа (ВХП-3).


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.