Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


«Осіння школа»

1–2 листопада на базі Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ відбулась «Осіння школа» під гаслом «Мій майбутній професійний вибір».

305 школярів м. Житомира та Житомирського району завітали на зустріч, де ознайомилися з діяльністю коледжу, що вже багато років готує фахівців різних сфер для регіону та України загалом.

У рамках зустрічі було презентовано заходи професійного спрямування: дайджест «Інноваційні товари 2017», інтерактивний тренінг «Креативний підприємець», коучинговий тренінг «Як стати експертом товарів», експрес-аналіз харчових продуктів, майстер-клас з оформлення картин з солоного тіста, сервіс-клас з складання серветок, віртуальна екскурсія «Житомир – місто майбутнього», майстер-класи «Монтаж відео» та «Обробка фотографій», навчальне судове засідання, історичний калейдоскоп «Економіка середньовічного міста» та інші.

Гості мали можливість більше дізнатися про перелік та особливості спеціальностей, що наразі є у коледжі, отримали корисну інформацію та були приємно вражені.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.