Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


27 вересня 2017 року відбувся IV студентський фестиваль «Полісся DAY» з нагоди святкування міжнародного Дня туризму

Фестиваль проходив у Житомирському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: м. Житомир, вул. Чуднівська 101.

Захід мав на меті пропагування національних поліських традицій, звичаїв та туристичних ресурсів Житомирського регіону, підвищення культури споживання страв та зміцнення зв’язків з представниками підприємств галузі туристичного та ресторанного бізнесу.

Фестиваль був надзвичайно цікавий, крутий та драйвовий! Студенти коледжу продемонстрували запальний флешмоб, яким всі глядачі були приємно здивовані. У програмі свята відбулася презентація-продаж кулінарних страв і виробів поліської кухні у сучасній інтерпретації. Майстер-клас зі спортивного туризму та міжвузівські змагання зі спортивного орієнтування, в якому приймали участь учні шкіл, студенти ВУЗів міста та нашого коледжу під керівництвом викладачів, згуртували команди та виявили найсильніших. Організатори студентського фесту розіграли цікаві призи у змаганнях, туристичних конкурсах та лотереях. Завершальною крапкою у фестивалі став виступ відомого мега-крутого бармена Чорного Сергія, бермен-шоу якого викликало захват у всіх присутніх на заході.

Студентський фестиваль «Полісся DAY» щороку пропонує нові тематики та локації. Вже є нові задуми щодо організації та проведення наступного свята. То ж до нових зустрічей!!!


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.