Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


Турнір з міні-футболу пам’яті Олега Черниша

22 вересня на базі коледжу відбувся турнір з міні-футболу серед дівчат, присвячений пам’яті випускника коледжу Олега Черниша, який загинув виконуючи військовий обов’язок в зоні АТО. В турнірі взяли участь студентські команди навчальних закладів з Києва, Вінниці, Житомира. Також відбувся матч між командою викладачів та студентів.

Серед студентів переможцями стала команда Вінницького торговельно-економічного коледжу. На другому місці – команда Житомирського торговельно-економічного коледжу. Третє місце зайнали студентки Житомирського базового фармацевтичного коледжу. На четвертому місці опинилася команда Київського торговельно-економічного коледжу.

На турнірі були присутні мати, вдова та син Олега Черниша; перший заступник голови Федерациї футболу Житомирської області Ратушинський В.М., який відзначив високу якість організації турніру та вручив подяку за багаторічний внесок у розвиток футболу в Житомирський області директору та керівнику фізичного виховання, а командам-учасникам передав футбольні м\'ячі від Федерації футболу України.

Матчі турніру обслуговувала бригада арбітрів Житомирської обласної федерації футболу на чолі з Притуліним Валерієм та Гавловським Вадимом.

В поєдинку між викладачами і студентами перемога дісталась молодому поколінню.

Мета турніру-популяризація здорового способу життя серед студентської молоді та підтримка воїнів, які захищають нас.

Нагородження переможців проводив Майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, двократний переможець Параолімпійських ігор в Лондоні 2012 року, викладач фізичного виховання Царук Юрій Григорович. Кращим воротарем турніру була відзначена Грох В. - студентка Житомирського базового фармацевтичного коледжу; кращим нападником - Маринець М. - студентка ЖТЕК, та кращим гравцем - Мішра С. - студентка Вінницького торговельно-економічного коледжу.

Організаційний комітет висловлює щиру подяку голові ЖОФФ Павлюку Р.В., Незалежній профспілці викладачів та студентів ЖТЕК КНТЕУ, а також всім, хто приймав активну участь у організації та проведенні турніру.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.