Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


Міжвузівська регіональна науково-методична конференція на тему: «Модернізація змісту професійної освіти – умова підготовки компетентного фахівця нової формації».

16 травня 2017 р. на базі ЖТЕК КНТЕУ відбулася міжвузівська регіональна науково-методична конференція на тему: «Модернізація змісту професійної освіти – умова підготовки компетентного фахівця нової формації». До участі в конференції долучилися 76 учасників, які представляли 20 вищих навчальних закладів України та Житомирський апеляційний адміністративний суд. На пленарному засіданні конференції виступили: директор ЖТЕК КНТЕУ Губарєв Г.Л.; Сергеєва Л.М., доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри державної служби і менеджменту освіти Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України; Пастовенський О.В., доктор педагогічних наук, проректор з науково-методичної роботи Комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради; Савлук Л.І., завідувач навчально-методичного кабінету, викладач-методист Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ; Шакалов А.В., начальник відділу організаційного забезпечення судового процесу та роботи керівництва Житомирського апеляційного адміністративного суду; Кирилюк М.В., директор Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ; Кондратюк С.В., заступник директора з навчальної роботи Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ та інші учасники. У рамках роботи конференції було проведено воркшоп з розвитку педагогічних компетентностей «Технології вільного простору в освітньому процесі», а також відбулися секційні засідання за напрямками роботи конференції. Учасниками заходу було ухвалено резолюцію.

АДМІНІСТРАЦІЯ КОЛЕДЖУ ТА ОРГКОМІТЕТ ВИСЛОВЛЮЄ ЩИРУ ПОДЯКУ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМ ТА ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ ЗА ПІДТРИМКУ ТА АКТИВНУ УЧАСТЬ У РОБОТІ КОНФЕРЕНЦІЇ.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.