Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


З’їзд Молоді

З 28 по 30 квітня 2017 року в Житомирі пройшов З’їзд Молоді за подолання негативних явищ у світі – Світовий Рекорд Доброти. Ця подія об’єднала свідому молодь, яка прагне змінювати своє життя і світ навколо себе на краще.

З’їзд Молоді за подолання негативних явищ у світі пройшов у мальовничому куточку міста Житомир – гідропарку.

Майданчиком для молоді, яка прагне міняти світ на краще стала територія та приміщення Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, де протягом двох днів проводились тренінги зі школярами та молоддю міста та його гостями з інших районів та областей. Тренінги відвідали біля 600 осіб, в тому числі біля 400 випускників шкіл Житомира та області.

Тренінги для молоді проводили: Голова комітету Верховної Ради України з запобігання та протидії корупції – Єгор Соболєв, учасники АТО - запобігання та протидія тероризму і збройним конфліктам, тренер - режисер Яніна Нємая - публічні виступи, практикуючий психолог–консультант Наталія Харитонова - подолання нетолерантного ставлення до людей з особливими потребами (в тренінгу взяв участь викладач коледжу – параолімпійський чемпіон (м. Лондон, 2012 р.) Юрій Царук), експерт з питань благодійництва – Богдан Купчинський - подолання бідності у світі. Також були проведені лекції з безпеки в Інтернеті, протидії торгівлі людьми (представники ГО «Авенір»), протидії наркоманії, алкоголізму та СНІДу (представники Міжнародної антинаркотичної асоціації) та ін.

28 квітня о 18.00 відбулось Урочисте відкриття заходу за участю представника управління освіти – Валентина Арендарчука, громадськості та артистів. Зареєструвалось понад 1500 учасників.

В рамках відкриття З’їзду в Гідропарку була надана допомога 150 багатодітним родинам (їм надали продуктові набори від ЖФ МБФ «Відкрите серце») , 100 дітям з особливими потребами (їм надали аптечки з ліками від ТОВ «Первоцвіт Фарм») та малозабезпеченим родинам (їм надали набори миючих засобів від БО «Відкрите серце»). Всього надано допомоги на суму близько 85 тис.грн.

Всі три дні на учасників та на мешканців міста чекала культурна програма у вигляді концертів де, свою творчість дарували:
28 квітня з 18.00 – Оперна Діва України Олена Гребенюк, співак Ярослав Бурлачук, Гурт «Без меж» з міста Запоріжжя, співачка Лєна Дарк, вихованці студії розвитку талантів Ірени Марченко Гендерний інтерактивний театр МГО «Школа Рівних Можливостей», гурти з міст Київ та Житомир.

9 квітня з 18.00 відбувся концерт християнської музики на якому виступали: хор Михайлівського собору УПЦ КП, хор Євангельської теологічної семінарії, гурт «Реджойс», Хор свято – кафедрального собору УПЦ та ін. Також в цей день містян та гостей міста своїм співом порадував гурт «Чорнобривці». 30 квітня відбулось закриття З’їзду Молоді, мав відбутись також концерт за участю співака Петра Чорного та переможиці Х-Фактору Аіди Ніколайчук, гурту «Без меж» , та через дощ, концерт був відмінений. Але артисти приїхали в Житомир аби зустрітись з учасниками З’їзду Молоді і сфотографуватись на пам’ять.

Також на закритті З’їзду Молоді, чотири представники Житомира, а саме: Анатолій Шекель – Виконавчий директор ДГО «Все робимо самі», Олеся Морозова – Голова БО «Український фонд благодійництва», Марія Сервачук – директор ЗОШ №17 та Оксана Миронова – заступник з виховної роботи ліцею №25 отримали від Федерації Всесвітнього Миру свідоцтва про присвоєння звання «Посол Миру», з чим ми їх також вітаємо.
 Організатори виносять подяку за допомогу у проведенні з’їзду молоді адміністрації Житомирського торгівельно-економічного коледжу КНТЕУ і Ліані Кареліній, студентам, що протягом трьох днів були волонтерами на заході.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.