Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


Суддівська мантія для студента

На якийсь час одна з аудиторій Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ перетворилася на залу судових засідань, а студенти вищих навчальних закладів м. Житомир перевтілилися на «суддю», «адвоката», «підсудного» та інших учасників судового процесу. Так проходило показове судове засідання у кримінальному провадженні, фрагмент якого і продемонстрували студенти.

Організатором заходу виступило Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області, Координаційна рада молодих юристів (КРМЮ), що функціонує при ньому. Користуючись нагодою, представники КРМЮ розповіли присутнім про свою діяльність.

Також цікавою для учасників заходу стала інформація про роботу Головного територіального управління юстиції у Житомирській області в напрямку правової освіти населення та про підсумки обласного тижня правових знань «Закон у моєму житті», з якою їх ознайомила в.о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олена Шабінська.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.