Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


Тиждень циклової комісії інформаційно-математичних дисциплін

Протягом тижня (з 10.04.2017 - 14.04.2017 р.) у коледжі проходив тиждень циклової комісії інформаційно-математичних дисциплін . Він був насичений різноманітними заходами.

Експозиції інформаційно-пізнавальних газет та творчих робіт студентів розміщувалися на трьох поверхах коледжу.

11.04.2017 р. було проведено олімпіади з математики та інформатики в яких були задіяні студенти різних спеціальностей. Найкраще свої знання з предметів показали студенти відділення ресторанно-туристичного бізнесу Кисельова Юлія та Момот Марія.

Під час великої перерви біля центрального входу в коледж відбулася математична ярмарка, в якій приймали активну участь студенти та викладачі коледжу.

До дня космонавтики були продемонстровані кінофільми про життя С.П.Корольова та О.К. Антонова. Студенти прийняли участь у вікторині на знання відомостей про космос.

12.04.2017 р. викладачі Бредіхіна Н.І. та Зінченко А.В. провели інтегроване заняття з використанням сучасних інформаційних технологій.

Студенти першого курсу РО-3 ,ТО-3 та ВХП-6 змагалися у математичному турнірі на застосування математичних знань. Найкращою виявилася команда ТО-3.

У доброзичливій та гостинній атмосфері 13.04.2017р. пройшов інформаційно-математичний квест. Учасниками якого були не тільки студенти коледжу, а й учні Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст. та Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ст. Для них була проведена екскурсія по навчальному закладу головою приймальної комісії Хитрич Н.А.

Без уваги не залишилися студенти гуртожитку. Вони прийняли участь у грі «Інформаційний калейдоскоп»

Галерея


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.