Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


24 березня 2017 року студенти груп П-4 та П-5, які навчаються в Житомирському торговельно-економічному коледжі КНТУ за спеціальністю «Правознавство», відвідали Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області та Житомирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час візиту до цих центрів студенти отримали цінну інформацію про структуру, функції та повноваження регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги.

Також студентам групи П-4 випала можливість відвідати архівні приміщення ГТУЮ в Житомирській області, ознайомитись із порядком роботи окремих структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

Адміністрація коледжу та студенти висловлюють щиру подяку заступнику директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Радушинській Наталії Вацлавівні та головним спеціалістам ГТУЮ в Житомирській області Савіцькій Анні Олегівні та Гаркуші Любові Олександрівні за організацію лекцій та приклад професіоналізму для студентів.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.