Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


Всесвітній З`їзд Молоді за подолання негативних явищ у світі - Світовий Рекорд Доброти.

З 28 по 30 квітня в Житомирі пройде Всесвітній З`їзд Молоді за подолання негативних явищ у світі – Світовий Рекорд Доброти, одним із співорганізаторів якого є Житомирский торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету. Цілей поставлено багато, – розповів під час прес-конференції з приводу старту інформаційної кампанії до проведення Всесвітнього З`їзду Молоді один із співорганізаторів заходу, голова дитячої громадської організації «Все робимо самі» - Богдан Купчинський – Ми хочемо прославити місто Житомир. Житомир гідний того, щоб сюди приїхали молоді люди з усього світу. Ми хочемо зібрати в нашому місті більше ста тисяч людей, аби дізнатися бачення молоді, як можна подолати негативні явища в світі. Ми обрали 12 тем, які молодь буде обговорювати: це протидія торгівлі людьми, протидія абортам, боротьба з ВІЛ-СНІД, туберкульозом, алкоголізмом, наркоманією, протидія збройним конфліктам, протидія біженству, подолання бідності, подолання корупції, подолання нетолерантного ставлення до людей з інвалідністю, подолання терроризму та ін.

Передбачається, що молоді люди будуть спілкуватися, відвідувати різноманітні тематичні тренінги, які проводитимуть фахівці з різних країн світу. Планується також, що вони стануть гостями інтернатних закладів області. Власне, всі події будуть спрямовані не лише на вироблення спільного бачення шляхів подолання негативних явищ у світі, а й на досягнення конкретної мети, каже Богдан Купчинський: «Основна мета – це збір коштів на підтримку дітей з онкологічними захворюваннями, дітей з особливими потребами та дітей з ВІЛ-інфекцією». Для влаштування такого масштабного заходу вже об`єдналися багато людей. Очолювану Богданом Купчинським дитячу громадську організацію «Все робимо самі» підтримали цілий ряд благодійних та громадських об`єднань різних напрямків: БО «Разом до життя», БО «Український фонд благодійництва», Олена Мухіна, БФІ «Аргас», клуб благодійників «Ангели добрих справ», Студія розвитку талантів Ірени Марченко, Союз українок в Америці, Українська Православна Церква, Союз вільних церков християн євангельської віри України, Асоціація керівників дошкільних та середніх навчальних закладів, Молодіжна громадська організація «Молодь за Єдину Україну» та ін.

Світовий Рекорд Доброти проходитиме за підтримки: Міністерства культури України, Мінсоцполітики, МЗС УКраїни, ТМ Моршинська, ЗАТ «Житомирські ласощі» та ін.

Очільниця благодійної організації «Разом до життя» Людмила Свобода сподівається на результативність майбутнього заходу: «Що стосується збору коштів для онкохворих дітей, хочу сказати, що наші діти потребують цих коштів, дуже потребують. І не для того, щоб поїхати десь відпочити або придбати новий гаджет, а для того, щоб жити. Навіть не для того, щоб жити, а для того, щоб вижити».

Не сумнівається в успіху ще один з співорганізаторів, керівник БО «Український фонд благодійництва» Олеся Морозова: «Сама назва нашого міста, Житомир, зобов`язує нас до того, що ми маємо в нашому місті проводити благодійні заходи, заходи доброти, заходи позитиву. І я думаю, що незважаючи на те, що в когось може викликає недовіру масштабність запланованого заходу, і географічна, і фінансова, такі речі варто започатковувати і проводити. Масштабні речі, масштабні заходи мають бути в Житомирі».

Додамо, що на сьогодні представники кількох країн вже зголосилися взяти участь в майбутньому з`їзді. Зокрема, це Естонія, Греція, Латвія, Польща, Німеччина, Бразилія,  Йорданія, Канада та Камерун. Представник Камеруну пообіцяв організувати представників інших 10 африканських країн. До дати проведення Всесвітнього з`їзду молоді за подолання негативних явищ у світі більше двох місяців. За цей період організатори сподіваються впоратися із усіма викликами, що їх передбачає влаштування такого масштабного заходу і очікують на допомогу спонсорів. Додамо, що для участі у з`їзді необхідно реєструватися, і це можна зробити онлайн на сайті акції: http://world-record.ufb.com.ua/, починаючи з 15 вересня 2016 року. Реєстрація триватиме до 15 квітня 2017 року. Організатори забезпечують учаснику проживання та 2-разове харчування. Проїзд та вечеря не оплачується, учасник забезпечує цим себе сам. Кожен учасник має сплатити реєстраційний внесок у валюті тієї країни, в якій проживає: 20 доларів, 20 євро або 20 гривень.

Очікується , що Всесвітній З`їзд молоді за подолання негативних явищ у світі - Світовий Рекорд Доброти відвідають Посли різних країн, Зірки  всесвітнього масштабу та Української естради.

Також чекаємо на акції молодь різних віросповідань, тому до співорганізаторства запрошуються різні християнські конфесії. Заохочуємо християн їхати, йти цілими паломницькими групами до Житомира, адже цей захід спрямований і на духовний розвиток і на бачення християн, стосовно подолання негативних явищ у світі.

Чекаємо на цьому заході і громадських діячів, та громадські організації, благодійні фонди, ЗМІ. Організатори шукають спонсорів для проведення цього великого проекту, тому хто хоче допомогти пишіть на vserobsam@meta.ua , або телефонуйте за тел. 096 468 17 65.

http://world-record.ufb.com.ua/ https://www.facebook.com/events/1393248914052615/

Давайте разом допоможемо дітям, які потребують нашого милосердя.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.