Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, ztek@meta.ua
Директор: Губарєв Григорій Леонідович, (0412)24-25-34


«Потяг єднання - Труханівська Січ»

«Потяг єднання - Труханівська Січ» - саме таку назву має чудова ініціатива державотворчого змісту під патронатом Президента України і саме до її творення став дотичний наш коледж .

13 березня студенти та викладачі коледжу влаштували гостинну зустріч для представників молоді різних регіонів України. Гостям було представлено міні-екскурсії «Житомир музичний», «Житомир романтичний», «Літературний Житомир», «Велотуризм Житомира». Крім того, дана екскурсійна подорож супроводжувалась музичними композиціями виконаними студентами на саксофоні, гітарі та губній гармошці, що додало тонкого шарму цій цікавій зустрічі.

Також програмою зустрічі було представлено патріотичні екскурси «Герої містечка Базар» (Котенко Л.В) та «Україна соборна» (викладач Шевчук Ю.В.). А голова циклової комісії суспільних дисциплін Панченко В.С. підготувала чудову інтерактивну вікторину «Ми разом», яка утвердила єдність та спільність .

В кінці патріотичного «прийому» гості отримали чудові подарунки-смаколики, які підсилили враження від приємного спілкування.


© 2016, Житомирський торгово-економічний коледж.