Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, vsp.ztefk@gmail.com
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович


Тренінг «Можливості сучасних технологій відео для створення інтерактивного навчального контенту»

З розвитком і поширенням новітніх технологій, про які ми чуємо на кожному кроці, однією зі складових професійної компетентності викладача є компетентність у сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Викладачі повинні вміти орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію та оперувати нею відповідно до власних потреб і вимог сучасного інформаційного суспільства. Виділення ІК-компетентності як окремої складової професійної компетентності педагога обумовлено активним використання ІКТ у всіх сферах людської діяльності, в тому числі й в освіті.

Пріоритетними напрямками розвитку освіти є цифрова та інформаційна грамотність, онлайн та змішане навчання, розвиток та залучення викладачів в технології, доступність та універсальний освітній дизайн.

10 листопада 2020 р., викладачами Зінченко Г. В. та Гнатюком В. Д., розпочато серію тренінгів «Можливості сучасних технологій відео для створення інтерактивного навчального контенту». Викладачі мали можливість ознайомилися та попрацювати з програмами Bandicam та Movavi. Відеоконтент це не просто відеозапис, а спеціально підготовлений освітній продукт, який містить необхідні елементи підвищення сприймання освітнього матеріалу і підтримання інтересу до дисципліни. Якість навчального відео більшою мірою залежить від прояву творчості викладача ніж від роздільної здатності матриці й оптики камери. Значний вплив на це буде мати досвід педагога у застосуванні сучасних мультимедійних технологій.

Викладачі коледжу постійно підвищують свою кваліфікацію, тримають «руку на пульсі» інновацій в освіті, впроваджують в освітній процес новітні технології та надають тільки сучасні знання.

Далі буде…

Галерея


© 2016, 2024, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.