Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, vsp.ztefk@gmail.com
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович


Педагогічний ОСКАР

Конкурс професійної майстерності педагогічних працівників технікумів і коледжів проводиться щорічно на виконання Меморандуму про співпрацю Національної академії педагогічних наук України та Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти. Основна мета проведення конкурсу – виявлення та підтримка творчої діяльності педагогів, залучення широкого кола освітян до створення, вивчення й поширення сучасних інноваційних освітніх технологій і кращих педагогічних практик. Конкурс проходив у два етапи: відбірковий – у закладі освіти та заключний – у Науково-методичному центрі вищої та фахової передвищої освіти. На заключний етап конкурсу представлено 1378 творчих робіт у десяти номінаціях із 139 закладів фахової передвищої освіти. Усі роботи надійшли вчасно, оформлені відповідно до Положення про проведення конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2020».

Серед учасників конкурсу – педагогічні працівники нашого коледжу, Кондратюк С. В., Панченко В. С., Плахотнюк І. М., якi гiдно презентували свої напрацювання i були вiдзначенi високими балами. Роботи викладачів внесенi до Каталогу кращих конкурсних робiт.

Вітаємо учасників конкурсу, бажає усім працівникам міцного здоров’я і творчої наснаги!

Галерея


© 2016, 2024, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.