Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

Відокремлений структурний підрозділ "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету"

вул. Чуднівська, 101, м. Житомир, Україна, 10005, (0412)24-25-33, vsp.ztefk@gmail.com
(0412)24-25-34; +38(096)8621672(viber, telegram)
Директор: Губарєв Григорій Леонідович


ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ КОЛЕДЖУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ ТРИВАЄ

В умовах карантину усі ділянки роботи педагогічного колективу «перезавантажено» й переорієнтовано на новий формат, який ще більше активізував роботу викладачів, сприяв появі нових форм комунікацій і ґрунтовних самоосвітніх напрацювань. Наразі в Коледжі у повній мірі реалізовано дистанційний режим освітнього процесу. Навчання організовано за звичним розкладом на платформах LCloud та Google Classroom. Для комунікації зі студентами викладачі використовують такі інтернет-ресурси: Youtube, Prometeus, EdEra, На Урок, Skype, Zoom, Viber, Telegram, електронна пошта та інш. Триває потужна самоосвітня робота викладацького складу. На різноманітних вебінарах, курсах, тренінгах, відкритих лекціях співробітники вивчають алгоритми роботи в умовах дистанції, розглядають тактики і стратегії ефективної комунікації, підвищують кваліфікацію за основним фахом.

Галерея


© 2016, 2024, Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж.